Kokias paslaugas teikiame?

Mūsų atsakomybė ir paslaugų spektras apima profesionalius darbuotojų paieškos, atrankos, darbo santykių administravimo, mokesčių ir personalo apskaitos dokumentų tvarkymo procesus, taip pat užtikriname saugias darbo sąlygas ir darbų kokybę. Darbuotojams ir darbdaviams teikiame informatyvias konsultacijas visais su darbo santykiais susijusiais klausimais.

Mūsų nuomojamo personalo spektras labai platus ir apima daug įvairių sričių. Tad potencialiems darbdaviams siūlome: elektrikus, santechnikus, suvirintojus, šaltkalvius, montuotojus, metalo konstrukcijų surinkėjus, vairuotojus, statybininkus, įvairių sričių pagalbinius darbuotojus ir kt. Nuomojamą personalą sudaro kvalifikuoti ir nekvalifikuoti, bet sparčiai besimokantys ir motyvuoti, darbuotojai.

Kodėl Jums verta pasirinkti „Mėmelio personalo“ paslaugas?

  • Mūsų komanda nuolat auga ir tobulėja profesiniame kontekste, nes savo klientams siekiame siūlyti inovatyvius, pažangius sprendimus.
  • Nuolat atliekame kruopščias konkurentų ir rinkos analizes, siekdami įvertinti konkurencinę aplinką ir sėkmingai joje veikti, taip pat norėdami sparčiai bei efektyviai reaguoti į rinkoje vykstančius pokyčius.
  • Mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai, tad galite būti tikri, kad gausite aukščiausio lygio pagalbą ir pateksite į atsakingas bei patikimas rankas.
  • Kokybė, sąžiningumas ir patikimumas – trys vertybės, kurias puoselėjame kiekviename mūsų veiklos etape.
  • Nesivaikome trumpalaikių pergalių, nes mums svarbūs ilgalaikiai rezultatai ir nauda visoms proceso šalims, tad esame suinteresuoti teikti tik aukštos kokybės, mus puikiai reprezentuojančias paslaugas, todėl personalo nuoma bus vykdoma nepriekaištingai.
  • Mūsų komandos nariai yra atviri naujovėms, siekiantys maksimalių tikslų, puikiai kalbantys ne tik gimtąja, bet ir užsienio kalbomis, tad personalo nuomos ir atrankos procesai bus suprantami ir aiškūs visiems jų dalyviams.

Paslaugos

Pagrindinės mūsų įmonės teikiamos paslaugos yra personalo paieška, atranka ir personalo nuoma.

Kitos mūsų teikiamos paslaugos

Be minėtų pagrindinių paslaugų mes pasirūpiname ir įdarbintų darbuotojų darbo užmokesčio apskaitos tvarkymu, darbuotojų dokumentų administravimu bei teikiame konsultacijas.

Veiklos filosofija

Būti patikimu darbdaviu savo darbuotojams ir palaikyti glaudžius ryšius su darbdaviais užsienyje

TIKSLAS

Nuolatinis paslaugų tobulinimas ir naujų įdarbinimo galimybių paieška

Kokio darbo ieškote?

Personalo nuoma/tarpininkavimas įdarbinant